Šviesolaidinis Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 5m 50/125 OM2 daugiamodis

1832 €
5870367588
Prekės kodas
120 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
Teirautis Tel.:
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Ilgis 5 m
Kabelių instaliacijos tipas Daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas SC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Papildoma informacija LSZH
Spalva Oranžinė