Šviesolaidinis Komutacinis kabelis Intellinet LC-ST duplex 5m 50/125 OM2 daugiamodis

1840 €
5870367594
Prekės kodas
120 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
20
Sandėlyje
Ilgis 5 m
Kabelių instaliacijos tipas Daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas ST duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Papildoma informacija LSZH
Spalva Oranžinė