Šviesolaidinis Komutacinis kabelis Intellinet SC-SC duplex 20m 50/125 OM2 daugiamodis

1983 €
5870367537
Prekės kodas
120 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
8
Sandėlyje
Ilgis 20 m
Kabelių instaliacijos tipas Daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
Kištuko 1 tipas SC duplex
Kištuko 2 tipas SC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Papildoma informacija LSZH
Spalva Oranžinė