Šviesolaidinis Komutacinis kabelis Intellinet LC-SC duplex 1m 50/125 OM2 daugiamodis

1556 €
5870367585
Prekės kodas
120 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
3
Sandėlyje
Ilgis 1 m
Kabelių instaliacijos tipas Daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas SC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Papildoma informacija LSZH
Spalva Oranžinė