Šviesolaidinis, komutacinis Intellinet šviesolaidinis, komutacinis, ST-ST duplex 10m 50/125 OM2 daugiamodis

1915 €
5870367601
Prekės kodas
120 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
8
Sandėlyje
Ilgis 10 m
Kabelių instaliacijos tipas Daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
Kištuko 1 tipas ST duplex
Kištuko 2 tipas ST duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Papildoma informacija LSZH
Spalva Oranžinė