Šviesolaidinis, komutacinis Intellinet šviesolaidinis, komutacinis, ST-SC duplex 10m 50/125 OM2 daugiamodis

1838 €
5870367607
Prekės kodas
120 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
1
Sandėlyje
Ilgis 10 m
Kabelių instaliacijos tipas Daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
Kištuko 1 tipas ST duplex
Kištuko 2 tipas SC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Papildoma informacija LSZH
Spalva Oranžinė