TP-Link MC200CM konverteris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX(SC) daugiamodinis 550m

4596 €
5870515114
Prekės kodas
TP-LINK
Gamintojas
60 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
60
Sandėlyje
Tinklo protokolas ir jungties tipas 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2 GigabitEthernet 1000BaseSX - SC
Kabelių instaliacijos tipas daugiamodis šviesolaidis 62.5/125 (OM1)
Aukštis 27 mm
Plotis 94.5 mm
Ilgis 73 mm
Papildoma informacija 220m (62.5/125)