Modulis transiveris TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

2315 €
5870515257
Prekės kodas
TP-LINK
Gamintojas
60 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
20
Sandėlyje
Rūšis MiniGBIC (SFP) 1000Base-BX (LC)
Papildoma informacija Single-mode Fiber kabelis
Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės