Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
3888 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis LIEBERT itON 2000VA (1200W) E 230V
22063 €
3753 €
10307 €
7265 €
33163 €
4783 €
7265 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) APC Smart-UPS C 1500VA LCD 230V with SC
54018 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS Ever Easyline 850AVR USB
8390 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS Ever Sinline RT XL 2250
80933 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Cyber Power Green Power UPS BR1200ELCD-FR
16203 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Cyber Power UPS BU600E-FR 360W
4617 €
5207 €
8655 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS Fideltronik-Inigo Lupus On-line KR 2000 PLUS
49656 €
21623 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis APC Back-UPS 700VA, 230V, AVR, USB, IEC
8558 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Cyber Power Green Power UPS BR1000ELCD (Schuko)
12227 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) APC SmartConnect UPS SMC 1000VA Rack 2HE
53981 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS Ever Sinline 2000 Rack 19'' 3U NEW
46382 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS Ever Easyline 650AVR USB
7416 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Cyber Power UPS UT850E 425W (Schuko)
5956 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS Ever Easyline 1200AVR USB
13230 €
item photo
Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) AEG UPS Online Tower UPS Protect C 3000 VA, 2700 W, 240 V, 200 V
77693 €

Nepert. maitinimo šaltiniai

Neretai tenka girdėti apie tai, kad staigiai dingus elektrai, ne tik išsijungia elektros įrenginiai, tačiau jie nuo to gali ir sugesti, o dar blogiau, kai kompiuterinės sistemos dėl tokių nenumatytų atvejų praranda labai brangius vartotojo duomenis. Kai prijungiate lemputę prie elektros tinklo, visai nesvarbu, kad ji sumirksės daliai sekundės kiek ryškiau ar kiek blankiau.

Vis tik visai kas kita yra šiuolaikiniai elektros įrenginiai. Jie gali apdoroti duomenis per milijardines sekundės dalis, šviesos greičiu perduoti duomenis tolimais atstumais. Tokiu būdu, net ir labai trumpas elektros maitinimo praradimas gali lemti kolosalius informacijos masyvų praradimus arba įrangos trikdžius, jos gedimus. Kovai su tokiomis problemomis padeda nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS), iš kurių gamintojų galima paminėti APC, AEG, Eaton, Mustek, Emerson, Orvaldi, PCM, Gembird, Tecnoware, Trust, Tripp Lite, Trust, Dell, HP ir kt.

Jie padeda tais atvejais, kai trumpam dingsta elektros srovė, kai yra staigus įtampų perkrytis, keičiasi dažniai, signalo formos, atsiranda triukšmai elektros linijose, atsiranda viršįtampiai, gebantys sudeginti brangią elektroniką ir t.t. Kompiuterių, serverių, telekomunikacinės įrangos ar buitinės technikos atveju problema gali tapti duomenų praradimai, įrangos gedimai, ryšio praradimai ir t.t.

Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) paprastai būna kelių tipų. Pirmasis iš jų – tai Off-line. Pastarojo tipo įranga dirba, remiantis labai paprasta schema. Yra automatinis jungiklis, prie kurio įvado prijungtas išorinis maitinimo šaltinis ir baterija. Pastaroji įsikrauna nuo išorinio tinklo. Jei tik įtampa išoriniame tinkle sumažėja/padidėja ar apskritai dingsta, maitinimas pajungiamas nuo baterijos (paprastai tam užtrunkama apie trys - keturias milisekundes).

Tokia Off-Line nepertraukiamų maitinimo šaltinių konstrukcija turi du ypatumus: pirma, baterija elektros energija aprūpina neilgą laikotarpį, todėl tokio tipo sprendimai efektyvūs, kai elektra dingsta/įtampa svyruoja labai trumpai. Antra, tokio tipo įrenginiai sukauptą energija perduoda kaip nuolatinę srovę. Tam reikalui tarp baterijos ir automatinio jungiklio sumontuotas inverteris, kuris perkonvertuoja nuolatinę srovę į kintamą. Paprastai tokią įrangą rekomenduojama naudoti namuose, taip pat įrangai, kuri nėra kritiškai svarbi, tačiau ją reikia apsaugoti nuo trumpalaikių elektros dingimų.

Antroji UPS kategorija – tai taip vadinami „line-interactive“ sprendimai. Skirtingai nuo paprastesnių ir pigesnių Off-line tipo nepertraukiamo maitinimo šaltinių, šie dar turi transformatorių, šie leidžia šokinėjančią įėjimo srovę stabilizuoti su pastovia amplitude, ir tai daryti gana plačiame intervale. Tokiu būdu, įtampos svyravimai yra išlyginami, ir taip tausojamas akumuliatorius, skirtingai nei Off-Line sprendimų atveju, kai bet koks pokytis priverčia veikti nuo baterijos. Be to, „line-interactive“ baterijos, jei nėra elektros iš išorinio tinklo, perduoda sukauptą energiją per tą patį inverterį, kuris papildomai filtruoja įtampą. Taip panaikinamas nepageidautinas įtampų perkrytis, neleidžiant baterijai eikvoti savo resurso. „line-interactive“ geriau apsaugo nei off-line produktai, be to, jie yra pigesni už „On-line“ nepertraukiamo maitinimo šaltinius.

Patys brangiausi yra „On-Line“ nepertraukiamo maitinimo šaltiniai, tačiau jie yra patikimiausi ir efektyviausi, kalbant apie įtampos svyravimus, įtampos išlyginimo galimybes, triukšmų pašalinimą ir t.t. dėl jame naudojamo dvigubo įtampos konvertavimo mechanizmo.