Virdulys Elektrinis nerūdijančio plieno virdulys POLARIS PWK 1864CA gray

2889 €
PWK 1864CA gray
Prekės kodas
POLARIS
Gamintojas
n/a mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
24
Sandėlyje

 Elektrinis virdulys Polaris PWK 1864CA yra pagamintas atsižvelgiant į visus šiuolaikinius vartotojų reikalavimus. Jis užtikrina greitą vandens užvirimą. Dėka jo 2200W galios vanduo užvirs akimirksniu

 Elektrinis virdulys yra tikriausiai dažniausiai virtuvėje sutinkamų ir naudojamų elektrinių prietaisų. Jį lengva naudoti, dirba greitai, neužima daug vietos. Ir nors prietaisas pakankamai paparastas, tačiau išsirinkti jį nėra taip jau paprasta. Žmonės nori, kad jų virdulys būtų ne tik efektyvus, bet ir būtų virtuvės puošmena. Polaris Jums padės išsirinkti ir Jūsų virtuvėje elektrinis virdulys bus ne tik nepaimonomas pagalbininkas, bet ir ją papuoš! 

Elektrinis virdulys Polaris PWK 1864CA yra pagamintas atsižvelgiant į visus šiuolaikinius vartotojų reikalavimus. Jis užtikrina greitą vandens užvirimą. Dėka jo 2200W galios vanduo užvirs akimirksniu. Be to, šis modelis yra nestandartinės talpos - 1,8l. Tai leidžia pagaminti gėrimų didesniam kiekiui žmonių.

Virdulio korpusas ir vidinė dangčio dalis yra pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno.Vandens skalė informuos Jus kada reikia papildyti virdulį vandeniu.

Atkreipkite dėmesį į virdulio snapelį. Dėka jo platumo, virdulį papildyti vandeniu galima net neatidarius dangčio.

Elektrinis virdulys Polaris PWK 1864CA turi saugų plieninį vandens filtrą, kuris užtikrina, kad vandens nuoviros bei kitos mechaninės priemaišos nepatektų į Jūsų gėrimą.

Yra speciali erdvė laidui paslėpti.

Specifikacija:

Talpa: 1,8l
Galia: 2200W
Paslėptas kaitinimo elementas
Rankinis ir automatinis jungiklis
Erdvė laidui paslėpti
Apsauga nuo perkaitimo
Besisukantis korpusas 360°
Korpusas ir dangtelio vidinė dalis iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno
Saugus dangtelio atidarymas nuspaudžiamo mygtuko pagalba
Vandens lygio skalė
Indikatorinė lemputė
Nuimamas plieninis vandens filtras